Sprzęt i urządzenia gastronomiczne RM GASTRO


Tego producenta zna cała Europa! Teraz urządzenia gastronomiczne RM GASTRO mogą znaleźć się także w Państwa restauracji lub barze - zwłaszcza, że w ostatnim czasie obniżyliśmy ceny wielu z nich o nawet kilkadziesiąt procent. Polecamy w szczególności profesjonalne wyposażenie kuchni, w tym między innymi piece konwekcyjno-parowe, piekarniczo-cukiernicze, a także łatwe montażu i niezwykle wydajne okapy kondensacyjne.

Bardzo dużą popularnością wśród Klientów naszego sklepu internetowego cieszą się również jednostki rekuperacyjne z wentylatorem elektrycznym, zmywarki kapturowe i tunelowe, a także wysokiej jakości akcesoria w postaci transporterów oraz koszów. Tego rodzaju sprzęt gastronomiczny RM GASTRO produkowany jest wyłącznie z wytrzymałych materiałów, co oczywiście przekłada się na wymierne korzyści finansowe z uwagi na mniejsze nakłady na jego konserwację i naprawy.

Można się u nas też zaopatrzyć w funkcjonalne bary sałatkowe i bemary stacjonarne (urządzenia do utrzymywania dań w określonej temperaturze) wyposażone w niezależne sterowanie komór.

Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczące asortymentu naszego sklepu internetowego i doradzimy przy wyborze sprzętu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl